Twee jaar geleden leerde ik Esther en Remco kennen via een nichtje van mijn man. Ik fotografeerde destijds voor hen de newborn reportage van Twan.

De dag begon voor mij bij Esther thuis. Zij zat al in de make-up en ik werd vrolijk begroet door Sam, hun trouwe viervoeter.
Gea de Boer ging als second shooter naar het huis van Remco en legde daar het aankleden van de bruidegom en kleine Twan vast.




De dag-gasten gingen met de bus naar de dag locatie Erve Hondeborg in Zenderen>
En ik ging samen met het bruidspaar, zoontje Twan en Sam naar de Creatieve Fabriek in Hengelo voor een trouwreportage.




Daarna door door naar de daglocatie voor de ceremonie..
Een prachtige ceremonie met een lach en een traan, samen met hun naaste familie en beste vrienden..







Na de ceremonie ben ik meegereden in de bus die gehuurd was voor de gasten. Bij de Twentse Bierbrouwerij Proeflokaal zou er gegeten worden en dit was ook de plek voor het feest dat 's avonds gegeven werd.
Lieve Esther en Remco, dank je wel dat ik deel mocht uitmaken van deze prachtige dag. Ik wens jullie alle liefde en geluk toe samen met Twan en Sam.
Wil je meer informatie over bruidsfotografie? Neem dan contact via de contactpagina




Remco & Esther from Christie Agema on Vimeo.
Share this story